A zase se sypal

20. ledna 2010 v 1:18 | Hamina |  o Nás
Od nedělního večera se sypal snih. To se zase někomu roztrhla na nebíčku peřina.
Do pondělního rána se ho nasypalo přes 20 cm.


S kočárkem se nedá jezdit, v šátku je to také o ...píp, bo je pod sněhem schovaný led.Vymetená cestička nebyla skoro vidět a Juka je do poloviny zasněžená.Neuklizený květináč dostal sněhovou čepici.

Malí spokojení bobisti.


Maru vytáhla boby, já jsem chtěla postavit sněhuláka, ale bohužel zase na to nebyl dobrý sníh. Tak jsme jen tak blbnuly před barákem, Bety tam i svačila a čekaly jsme na Velké holky až přijdou domů ze školy.
Dočkali jsme se jen ale Lindy, Bára se někde zatoulala. Linda házela Maru do sněhu, někdy dost nešetrně a tak jsem jí tam pak jednou hodila já. Aby jí to nebylo líto.

Doma na nás čekalo teploučko a horký čaj.

O půl páté Bára nebyla ještě doma a tak jsem obvolávala všechny možné kamarádky, abych zjistila kde je. Od Zuzanky jsem se dozvěděla, že je u potoka s Evičkou, házejí do něj sníh a chtějí tam takto postavit přehradu.

Krátce na to, přišla dom, jakoby se vůůůůůůůůůůůůůbec nechumelilo.
Byla jsem rozezlená, měla jsem strach co se jí kde stalo. Ale nakonec jsem provedla jen menší kázaní o tom, že musím vědět kde a s kým je. A taky by měla být převlečená a mít hotové úkoly. Pak může venku lítat jak chce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama