Dění před svátky

23. prosince 2009 v 3:03 | Hamina |  o Nás
POsledních několik dnů strašně mrzlo. V noci bylo kolem -20 stupňů, přes den to nevyšplhalo pod -15. Když člověk vylezl ven, tak se mu lepil nos.

Dokonce napadlo i pár centimetrů sněhu, což byl obrovský přínos pro holky. Takže ty vytáhly boby a bobovaly na pastvě, akorát MAru byla smutná, že z toho nejde stavět sněhulák.

Linda chodila bruslit neb nám místní hasiči dělají za příznivých podmínek kluziště. Včera byla s kamarádkou i Bára.

No a jestli všechno dobře půjde a já zvládnu všechno co bych chtěla, tak si půjdem dneska odpoledne zabruslit všichni. Než to roztaje, protože se příšerně oteplilo. Bude rozdíl během pár dní skoro 30 stupňů.

V pondělí jsem byla s Lindou a Bety v Brně, proběhly jsme si město, pokoupily ještě nějaké dárky, daly si čaj a horkou medovinu. Bety byla zlatá celou dobu spinkala zachumlaná v kočáře.

Dneska byl Tomek poslední den v práci, 23. má dovolenou. Takže jsem si střihla Brno pro změnu s Bety, s ním a Marjánkou. Bára nám dala košem, ta šla radši bruslit.

Bylo tam moře lidí, ale Tomek kupodivu nenadával. Koupili jsme ještě dárek starouškům, dali si tentokrát langoše. Marjánka se povozila ve vánočním vláčku, vyškemrala párek v rohlíku a hranule, jak ona říká.
Já jsem ještě nakoupila zbytek věcí na salát a polívku, abych už fakt nikam nemusela. Což se snad zadařilo a 23. se půjde jen pro chleba a pár maličkostí, které jdou ale koupit u nás v obchodě.
Bety spala celé odpoledne zachumlaná v kočáře. Ani na jídlo se nevzbudila.
Cestou domů jsme vyzvedli Barunku u kamarádky, popřáli tetě Hance k narozkám a šupajdili jsme domů.

Za chvíli přišla Linduška a přinesla stromeček. Jedličku, ale neptejte se mne odkud. Trošku se v tomhle pobabila.

A večer jsem volala s dědou, který rýpal jestli jsem ještě neprolíbala obrazovku, v telce byl totiž božský Kája, kterého jsem jako malinká měla na plakátě a každý večer jsem mu dávala pusu. A abych na něj vůbec dosáhla, musela jsem si nohy podkládat plyšákama :-))
No musím řící pravdu, že jsem nekoukala, pár let mě už krapet nebere.

Při telefonátu jsme se dozvěděla, že nejspíš nepřijedou bo bude mít Brenda ASI štěňata. Takže přijedou až někdy.............

Mrzí mě to, ale co se dá dělat. Aby ji nechali doma samotnou to nejde. A aby přijel jen jeden z nich to je taky blbé. Takže tohle nám přišlo jako nejlepší řešení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama