Betynčino měření a vážení špeků.

23. prosince 2009 v 1:58 | Hamina |  Betynka
Tak mám za sebou další 2 kontroly. Tentokrát 3 a 4 měsíční.

Obě byly spojené s očkováním, při tom první jsem si teda pobrečela, protože to fakt bolelo, i jsem si doma vymyslela teplotu. Ale to druhé už bylo v pohodě. Knikla jsem si jen tak pro formu, aby se neřeklo. Dokonce jsem i lépe spala a tak mamka stihla udělat spoustu věcí.

Míry a váhy:
Ve 3 měsících 5 525 g a 60 cm.
Ve 4 měsících a 10 dnech 6 050g a 63 cm.


a takhle jsem vypadala ve 3 měsících a kousek.

KUK

A tahle je nejčerstvějšíBaštím pořád sunar, místo dopolední dávky jsem už několikrát ochutnala báječnou domácí jablečno banánovou přesnídávku.
Včera mě mamka zkoušela dát k večeři rýžovou kaši s banánovou příchutí. No teda to neni vůbec dobré. Tak jsem ten dudlík furt plivala. Nakonec to mamka vzdala a dala mi mé mlíčko.

Jsem pořád zlatá, tak proč ne, když mi nic nechybí. Je tu okolo mě pořád hodně lidí, když nechci ležet tak si se mnou někdo hraje či mne pochová
Dobře spím, venku úplně nejlépe. Noc spinkám taky celou, protože v noci se prostě spí. A když si mne nad ránem vezme mamka do pelechu, tak vydržím i do 8 - 8.30 hodin. Prostě vím, že maminka ráda spí.
Na bříšku už vydržím docela dlouho a dělám luk do strany, takže se možná už brzy překulím.

Pořád dostávám látkové plíny, z papírových mám pupínky. Vůbec nejvíc se mi líbí když jsem úplně bez ničeho. Taky se nosím v šátku, což je takové bájo, jak se tulím i maminky.

Když to shrnu, tak se mám prostě dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama